0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Сетови За Декантадор за виски од виски, Бурбонски Декантер со 4 Чаши Во Кутија За Подароци, Комплет За Декантер За Виски Со Чаши За Алкохол, Бурбон, Комплети За Декан?

Сетови За Декантадор за виски од виски, Бурбонски Декантер со 4 Чаши Во Кутија За Подароци, Комплет За Декантер За Виски Со

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

`+ Кристално Виски Декантер И Стаклен Сет Е направен од стакло со ултра - јасност што гарантира дека вашиот пијалок ја одржува својата температура и е безбеден за секојдневна употреба. Овој прекрасен комплет за декантер од бурбон е безбеден за миење садови. € Дарежлив Капацитет За Пиење Q Овој стилски декантер од 28 мл со стаклен затворач и 4 софистицирани чаши за виски од 10 мл е совршен за уживање во Вашето , Ирско виски,коњак,ракија,миксери,кадри, мешавини или фин Американски Бурбон. Сетот за кристален декантер е со стаклен затворач кој перформансите и издржливоста на запечатувањето се многу подобри од пластиката. ● Совршен Комплет За Подароци Од Стакло За Виски За Мажи} овој комплет за декантер за виски со очила доаѓа со елегантна кутија за подароци. Сетот за декантер за кристално виски е совршен подарок за сите прилики како Што се Роденден,Ден на Таткото,Свршувачка, Годишнина Од Венчавката, Крштевка или Ден на Мајката. Вашите пријатели ќе бидат изненадени кога ќе го отворат овој подарок. Однесувајте се кон себе или подарок за посебна личност. ● Врвната Изработка и Најдобриот Квалитет ● Извртениот дизајн го прават поспецијален, не само чаша, туку и уметничко дело. Дебела страна и цврста основа дизајн нудат трајна услуга. стаклениот декантер за виски е потежок и поиздржлив од другите. Декантерот за алкохол го задржува својот сјај уште многу години. Совршен Подарок За Секој Ентузијаст За Виски Или Шкотски Пијалок Или Како Божиќен Подарок За Таа Посебна Личност. Елегантен Стакларија, Додадете Некои Елеганција За Вас Дома Бар.Уметнички Извртени Комплети За Декантер За Виски Извртени виски и стаклен комплет изработени со дебел ѕид и тешка пондерирана основа. Бурбон декантер комплетите ви нудат долгогодишна услуга. Тоа не е само чаша, туку и декорација во собата. Овој сет за декантер ви паѓа во очи кога ќе го видите на прв пат. Прекрасните комплети за декантер за стакло од виски додаваат елеганција на домашниот бар. Тоа е задолжително за љубителите на виски. Удобно во вашата рака и дарежлив капацитет совршен за виски, вотка, бурбон или кој било друг алкохол. Уживајте Во Вашиот Релаксирачки Момент Уживајте во најдоброто искуство со дегустација со овој одличен комплет стакло за виски.Ќе ви се допаднат овие додатоци за бар со вашиот омилен коктел за слободно време. Совршен Подарок за Љубителите На Виски комплетот кристални очила доаѓа во луксузна кутија за подароци. Добро пакет опремени со заштитни сунѓер перница. Вистинскиот подарок За Родендени,Денот На Мајките или Татковците, Свршувачката, Годишнината Од Бракот, Крштевањето или Божиќ.Обезбедувањето висококвалитетни производи е она што го правиме, а вашето целосно задоволство и среќа се од најголема важност за нас!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат