0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Комплет За тетоважа со тетоважи-Комплетен Комплет За Машини За Тетовирање Вклучувајќи Митралез За Тетовирање 7 Боја Тетоважа Мастило Игли Тетоважа Совети За Тетов

Комплет За тетоважа со тетоважи-Комплетен Комплет За Машини За Тетовирање Вклучувајќи Митралез За Тетовирање 7 Боја Тетоважа

DEN 943.84
Достапно за нарачка

Залиха

- Можно е две употреба со еден пиштол за тетовирање. - 316 игли за тетоважа од нерѓосувачки челик. Комплетниот комплет за тетовирање е добар избор за чирак, почетници и почетници. Работат и ротациони и серпентина тетоважа машини пенкало на максимална ефикасност, без да се префрлат режими. Пренапонска заштита. - Изработени од рачки за тетоважа од алуминиумска легура, дизајн што не се лизга. Комплетот за тетовирање почетник ги вклучува скоро сите материјали за тетовирање : машини за тетовирање, мастило за тетовирање, игли за тетовирање, напојување, кабел за штипки, педала за стапала, капачиња за мастило, кожа за вежбање, совети за тетовирање, ракавици, громови, о-прстени, гумени ленти итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат