0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
РУЕКО Торбичката За Жени Платно Платно Торба Патничка Чанта Патент Платно Торба Торба

РУЕКО Торбичката За Жени Платно Платно Торба Патничка Чанта Патент Платно Торба Торба

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Платно. Затворање на патент. €Три Големини На Торба За Торби Опционално ● Како И Големиот Капацитет, Можете Да Изберете Женска Чанта Од 17 "Х 13" Х 6", Супер Лесна, Голем Капацитет. Ако Сакате Средна Големина, Можете Да Изберете Ултра-Лесна Платнена Торба Од 12 "Х 10" Х 6 "За Дамите, Мини : 10" Х 8 "Х 5". ●Дизајнот На Торбичката За Торби Е Едноставен, Симпатичен И Модерен. Лесно Се Совпаѓа Со Целата Облека Во Вашата Гардероба, Торбичката Е Задолжителна Колекција За Сите Стилски Платнени Торбички Го Олеснува Усогласувањето Со Различна Облека. ●Повод За Употреба На Платнена Торбичка За Торби Може Да Се Користи Како Торбичка За Жени/Торба За Рамо/Торба За Вкрстено Тело / Секојдневен Дневен Пакет/Торбичка За Прашка/Платнена Торбичка За Жени/Работна Или Деловна Торба, Погодна За Канцеларија, Училиште, На Отворено, Шопинг, Состаноци, Викенди И Други Прилики. Торбичката Го Олеснува Усогласувањето Со Различна Облека, Погодна За Секојдневна Облека, Свечена Облека, Високи Потпетици. `+Торба За Торба Прилагодлив И Отстранлив Ремен За Раце Оваа Чанта Со Вкрстено Тело За Жени Има Рачка Од Платно, Прилагодлива И Отстранлива Лента За На Рамо И Сигурно Затворање На Горниот Патент. Со Толку Голема Организирана Торбичка За Лаптоп, Може Да Ги Задоволи Сите Ваши Секојдневни Потреби. ●Торба Торба Совршен Избор За Подарок●Најдобар Избор За Подарок За Дами. Одличен Избор За Подароци За Девојки и Жени на Родендени, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ и Дипломирањето. Земете Ја Торбичката И Започнете Свое Шик Модно Патување. Торбичката Е Совршена За Шопинг, Забави, Работа, Состаноци.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат