0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
AOAOAOUV UNISEX Прилагодливо лого-Булит-Бурбон-Whiskey-Logo-Signball-Baseball Caps Caps Sunshade Flat Chats

AOAOAOUV UNISEX Прилагодливо лого-Булит-Бурбон-Whiskey-Logo-Signball-Baseball Caps Caps Sunshade Flat Chats

DEN 207.52
Достапно за нарачка

Залиха

100% памук. Затворање на тока. Машинско миење. Брза испорака со 7-14 дена. Препорачуваме миење со рака за да се спречи машината за перење што го оштетува обликот на капачињата. Затворање на буквата, вез со висок квалитет, опуштено и удобно вклопување, црната бејзбол капа има детално везови на предниот и задниот мек и лесна.Добична големина, метална тока со метал, мека внатрешна лента за пот, празно, обични добро вентилирани дупки, мала тежина, низок профил, костум способен за групни активности и активности на отворено. Погодна за изложеност на сонце, УВ заштита од сончева светлина. итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат