0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Рачни Беспилотни Летала Гесундхом За Деца или Возрасни, Мини Беспилотни Летала За Летање Спинер, Летечки Дронови Со Летечки Топки Од 360° Со Сјајни LED Светла, Мали Иг?

Рачни Беспилотни Летала Гесундхом За Деца или Возрасни, Мини Беспилотни Летала За Летање Спинер, Летечки Дронови Со Летечки

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

●Паметни Сензори погоден е за забава со левитација во секоја просторија или студентски дом и идеален подарок за деца или возрасни, обезбедувајќи едноставен и забавен начин за нивно опуштање и забава. Летечкиот спинер мини дрон е летачка играчка со генијален механизам за скриен погон што може да изведе неверојатни аеробни трикови и акробации. Едноставно е да го совладате за само неколку минути и целосна експлозија за да играте сами или со пријателите. Може да лета насекаде, прави одличен божиќен подарок и е апсолутен лек за досада!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат