0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
50-Пакет Привремена Дозвола За Паркирање Висат Ознака Автомобил Помине Автомобил Паркинг Помине Висечки Ознаки Пвц Виси Плакати Нумерирани Ознаки За Ретровизор

50-Пакет Привремена Дозвола За Паркирање Висат Ознака Автомобил Помине Автомобил Паркинг Помине Висечки Ознаки Пвц Виси Плакати

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Залиха

? ЗАКАЧАЛКИ ЗА ПАРКИРАЊЕ : овој пакет доаѓа со 50 сини празни знаци за паркирање, идеални за идентификување на неовластени возила на приватни паркинзи; како што се привремени карти за паркирање на посетители за гости, паркинг со камериер во ресторани или хотели или дозволи за паркирање на вашиот деловен вработен. ? ГОЛЕМИНА : секоја сина дозвола за паркирање висат ознака мери 5*3 инчи/12,7*7,7 см и има дебелина од 0,3 инчи/0,76 см (дебелина на банкарска картичка). ? МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : ознаките за Паркирање имаат празна површина на предната страна со доволно простор за пишување за да ги пополнат информациите за возилото, името, бројот, времето и датумот на истекување; тие се еднократно, отпорни на брчки и водоотпорни. Напишете со маркер за суво бришење, така што ќе може да се избрише за повторна употреба. ? ДИЗАЈН НА КУКА : ознаките за закачување се дизајнирани со отвори за куки, погодно е да ги закачите и поставите на ретровизорот, лесно се гледаат низ шофершајбната, заштедувајќи време и напор. ? СИНО-БЕЛ ДИЗАЈН : Двострано печатење, сино-белата шема на бои е попривлечна, а возилото може брзо да се идентификува. Спецификација Материјал : Пвц Боја : Сина И Бела Големина : 5*3 во/12.7*7.7 См Пакет Вклучуваат : 50*Паркинг Тагови.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат