0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ЈАВУКА Опашка Светло Собрание Десна Страна Одговара За Чеви Силверадо 2019 2020 2021, Опашка Светло светилки за Сопирачки 84554657 / Гм2801308 Вклучени Се Халогени Светилки И Ре?

ЈАВУКА Опашка Светло Собрание Десна Страна Одговара За Чеви Силверадо 2019 2020 2021, Опашка Светло светилки за Сопирачки 84554657

DEN 2479.84
Достапно за нарачка

Залиха

€Fitment_ : директна замена на опашката компатибилна со Chevy Silverado 1500 LD 2019, погодна за Chevy Silverado 1500 2019 2020 2021, задна десна патничка страна. Погоден само за не-ЛЕР (блескаво) модел. Ве молиме потврдете го моделот и моделот на вашето возило година пред купувањето. ●Го заменува Бројот На Делот● : собранието на опашката го заменува ОЕ : 84554657; Деловилинк : ГМ2801308. Вклучени се светилки и темперамент. ®Висока Спецификација : Задната Светилка е произведена од висококвалитетни материјали, ги надминува стандардите ЗА ТОЧКИ/САЕ. Тоа ќе донесе сосема нов изглед на вашето возило или да ги замени оштетените или истрошените задни светилки. Светилките со висок интензитет обезбедуваат исклучително осветлување за да се зголеми безбедноста при возењето. ●Функција● : Сопирачка, Паркинг , Трепкач , Рикверц, структурата на опашката е водоотпорна, отпорна на прашина, отпорна на удари, антикорозивна. Склопот На Опашката ви овозможува без напор и брзо да ја завршите лесната инсталација без никаква стручна помош. ●Лесен За Инсталирање : Дојдете Со 1 еез опашка светлина (десната страна на патникот), директно вклопување, без модификација, приклучок и игра . Но, професионалната инсталација секогаш се препорачува. Опашка светлина собранието заменува ОЕ : 84554657. Делови линк : ГМ2801308. Вклучени се светилки и темперамент. Фитмент : . За 2019 Година Шеви Силверадо 1500 лд. За 2019-2021 Чеви Силверадо 1500. Погоден само за не-ЛЕР (блескаво) модел. Ве молиме потврдете го моделот и моделот на вашето возило година пред купувањето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат