0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
XtremeVision Ентериер ПРЕДВОДЕНА За Chevy Малибу 2008-2012 Кул Бела Внатрешни РАБОТИ LED Комплет + Алатка За Инсталација

XtremeVision Ентериер ПРЕДВОДЕНА За Chevy Малибу 2008-2012 Кул Бела Внатрешни РАБОТИ LED Комплет + Алатка За Инсталација

DEN 159.84
Достапно за нарачка

Залиха

Кул Бел ВНАТРЕШЕН ПРЕДВОДЕН Пакет за 2008-2012 Чеви Малибу. Содржина на пакетот( 5 ПАРЧИЊА) : светла За Мапи, светло За Купола, светла за Регистарски таблички. 5 X Посветла Од Фабричките Светилки. Трае 10 ПАТИ Подолго. 50% Помала Потрошувачка На Енергија. СИТЕ LED светилки се 100% Приклучок И Инсталација Игра. Нема Потреба Од Модификација. Вклучена Е Бесплатна Алатка За Инсталација. 2 Година Кавга Слободен Гаранција-Во Живо Техничка Поддршка преку Телефон И Е-пошта. Xtreme Vision LED Внатрешен Пакет доаѓа со се што ви треба за да ги надградите вашите внатрешни светла НА ЛЕР. Секој комплет е целосно Приклучен И Репродуциран, овозможувајќи брза и лесна инсталација. Секој комплет ќе дојде со алатка за инсталација (отстранување на облоги) за да обезбеди брз и лесен 100% процес на инсталација на приклучок и игра.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат