0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Проктор Силекс Делукс Топла Сендвич Производител, Нелепливи Плочи, Нерѓосувачки Челик

Проктор Силекс Делукс Топла Сендвич Производител, Нелепливи Плочи, Нерѓосувачки Челик

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Брз и Лесен За Употреба : Само Наполнете Лесно Намачкан Или Подмачкан Леб со Вашите Омилени Состојки, Ставете го Во Сендвич Тостер и Затворете го Капакот. За Помалку Од 5 Минути, ќе Имате Топол, Совршено Наздравен Сендвич. Тост Два Дебели Сендвичи : Површината За Готвење Располага Со Два Наздравени сендвичи или Еден Долг Сендвич. Пловечки Капак Значи Дека Можете Да Ги Натрупате Високо Во Пресата за Сендвичи и Тие Сепак Ќе Се Готват Рамномерно од Двете Страни. Нерѓосувачки Челик : Производителот На Топли Сендвичи Има Куќиште од нерѓосувачки Челик Што Е Издржливо, Лесно Се Чисти и Изгледа Одлично на Работните Површини. Лесно Чисти Плочи : Издржливи, Нелепливи Керамички Плочи Се Едноставни за Чистење. Само Избришете ги Со Влажна Крпа Откако ќе се Изладат. Компактно, Исправено Складирање : Заклучувањето На Капакот Го Држи Сендвичарот Затворен Помеѓу Употребата, Така што Можете Да Го Чувате Сепак Е Најзгодно. Производителот на сендвичи ги загрева состојките на сендвичот, топи сирење и создава крцкава, златна надворешна кора на лебот за сендвичи кои изгледаат добро колку што имаат вкус. Нелепливите плочи сместуваат или 2 дебели сендвичи одеднаш или 1 долг сендвич. Пловечкиот капак рамномерно ја притиска храната, така што можете да натрупате сендвичи високо и тие сепак ќе се готват рамномерно од двете страни. Бравата на капакот го држи сендвичарот затворен помеѓу употребата и го олеснува складирањето рамно или исправено.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат