0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
LUWU За 2023 Година Buick Envision Заштитник На Екранот 10,2 инчи 2021-2023 Замислете Лцд Примарен Заштитник На Екранот Калено Стакло 9H Анти-Нула 2022 Замислете Суштина Авенир Претпо?

LUWU За 2023 Година Buick Envision Заштитник На Екранот 10,2 инчи 2021-2023 Замислете Лцд Примарен Заштитник На Екранот Калено

DEN 239.68
Достапно за нарачка

Залиха

Се надеваме дека ќе им обезбедиме на повеќе клиенти ширум светот производи што ги пофалуваат многу клиенти. ?[ДОКАЗ за ГРЕБЕЊЕ] додатоци за 2023 година buick envision, додатоци за суштина buick ensine,2023 buick envision заштитник на екранот заштитете го вашиот скапоцен екран, овој заштитник против гребење на екранот за 2023 година buick envision спречува гребење на вашиот екран на допир со неправилно чистење или кое било друго неочекувано триење со клучеви, масло, нечистотија. - Повлечете ја заштитната фолија за автоматски да ја прикачите на екранот за навигација. (Нашето лепило за лепило може да се залепи повеќе пати). ?[ЛЕСНИ СЛАЈДОВИ И ЧИСТЕЊЕ] 2023 buick envision avenir додатоци, smudge-доказ 2022 buick envision avenir заштитник на екранот слајдови полесно на површината отколку порано, лесна инсталација и чистење, само избришете со влажна крпа или влажна крпа, добро држејќи се, одлична 2023 buick envision додатоци. - Користете фиксна етикета за да се држите на навигацијата на автомобилот и заштитниот филм, отстранете го задниот филм на заштитниот филм. ?[НАДГРАДБА ВО ПОТРАГА] на 2023 buick envision AWD претпочитан заштитник на екранот сјајната површина го прави екранот да изгледа многу подобро од мат финишот со кој доаѓа автомобилот и допирот е почувствителен, така што нема потреба да се грижите дали ќе влијаете на употребата на функциите на копчето на оригиналниот автомобил. 2021 2022 Буик Замисли Суштина/Авенир/Претпочитан 10,2-инчен екран на допир. - Чувајте ја раката чиста и сува,исчистете го екранот со Влажно Бришење. Имаме неколку офлајн производствени линии, кои се специјализирани за производство на специјален кален филм, организатор на централна конзола, кутии за складирање, навлаки за потпирачи за раце, облоги за централна конзола душеци и други автоделови за различни модели. Ако има прашина што се лепи за навигацискиот филм, можете да го излупите калениот филм од екранот и да ја користите обезбедената налепница за отстранување прашина на досадните честички, а потоа повторно да ја инсталирате. - Отстранете ја површинската прашина на екранот со дадените налепници, порамнете го заштитникот со екранот. ?[Отпорен НА УДАРИ] заштитникот на екранот buick envision за 2022 година, 2022 додатоци за buick envision, додатоци за buick envision avenir додатоци 2022 стаклениот заштитник на екранот е засилен со индустриски силен материјал СО цврстина ОД 9 ЧАСА, што може да ја забави силата на ударот кога ќе се скрши и да се осигура дека никој нема да биде повреден кога Ќе се скрши заштитникот На екранот Buick Envision AWD Avenir. Дизајн против отпечатоци од прсти кој заштитникот на екранот со суштина не ги остава лесно вашите отпечатоци од прсти. ЛУВУ има свој Персонал За Истражување И Развој за да ги собере најточните податоци за автомобилот. Дојдовме од оваа огромна Земја На Кина и се занимаваме со производство на автоделови повеќе од десет години, обезбедувајќи им на многу производители висококвалитетни производи. Ние сме најдобри. ЛУВУ користете го врвниот квалитет на стаклото(агц стакло) и лепилото за да го обезбедите квалитетот на заштитникот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат