0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ЕПЕНШТАЈНЕР Мн-11401м5а000п Директна Размена ЗА ЕПЕНШТАЈНЕР-11401М5А000П, Синтерувани Влакна Медиуми

ЕПЕНШТАЈНЕР Мн-11401м5а000п Директна Размена ЗА ЕПЕНШТАЈНЕР-11401М5А000П, Синтерувани Влакна Медиуми

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Спецификации : номинална должина : 20,0-Инчен. 5-Микрон. Произведени во сад. Спецификации : Номинална Должина : 20.0", 5-микрони, синтерувани влакна медиуми, Витон заптивки. Овој производ е произведен во Соединетите држави.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат