0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Fette Филтер-Вакуум Филтер Компатибилен Со Црна И Декер Flex Vac FHV1200. Споредете со дел # FVF100-Пакет од 4

Fette Филтер-Вакуум Филтер Компатибилен Со Црна И Декер Flex Vac FHV1200. Споредете со дел FVF100-Пакет од 4

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Содржи-4 Замена Филтри За Црна И Декер Флекс Вац ФХВ1200. Одговара-Компатибилен Со Црна И Декер Flex Vac Модел # FHV1200. Споредете со Бројот на Дел # FVF100 ( ве Молиме внимателно Погледнете Ја Сликата и споредете го стариот филтер). Перат И Еднократно. Ве молиме Бидете Сигурни Дека Ќе Се Исуши Пред Повторна Употреба. Премиум Квалитет Фет Филтер Бренд Производ!. Fette Филтер-Вакуум Филтер Компатибилен Со Црна И Декер Flex Vac FHV1200. Споредете со дел # FVF100-Пакетот од 4 Перат И Еднократно Совршено Вклопување Пакување Може да Варира!! Ова не Е црна + Декер или SMARTECH oem производ. Имињата и логоата На брендовите Блек + Декер И СМАРТЕХ се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Секоја употреба На имињата На брендовите Црна + Декер или ознаките на моделот за овој производ се направени исклучиво за целите на демонстрација на компатибилност.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат