0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Јустман Четка 1790-03 Колба Четка за 1000мл Волуметриска Колба, Бела Наежвам

Јустман Четка 1790-03 Колба Четка за 1000мл Волуметриска Колба, Бела Наежвам

DEN 197.28
Достапно за нарачка

Залиха

Бела наежвам. За 1000мл волуметриска колба. Продадени во секоја. Лесно ракување. Ефикасно. Аголната рачка лесно се вклопува во вратот на колбата или шишето и се наведнува за да овозможи четката да одговара на обликот на садот. Четките се монтирани на флексибилна пластична рачка дизајнирана за чистење На Ерленмаер, Филтрирање, Кјелдал, Непела, Круша, Кружно дно, Рамно дно, Реакција и Волуметриски Колби.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат