0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Шамфер 4,5-50мм 3 Флејта 90 Степени Обложена Дупчалка За Дрво Метална Дупка Дупчалка за Дупчење 1 парчиња

Шамфер 4,5-50мм 3 Флејта 90 Степени Обложена Дупчалка За Дрво Метална Дупка Дупчалка за Дупчење 1 парчиња

DEN 1108.80
Достапно за нарачка

Залиха

Индустриски Дупчалки. Шамфер 4,5-50мм 3 Флејта 90 Степени Обложена Дупчалка Од Дрво Метална Дупка Дупчалка за Дупчење 1 парчиња. Индустриска Вежба Bits Chamfer 4.5-50mm 3 Флејта 90 Степени Обложени Дупчалка Дрво Метална Дупка Дупчалка Дупчалка 1pcssee втората слика за детали спецификација : Тип : Вежба За Контра Мијалник Битматеријал : Челични Степени Со Голема Брзина : 90 Size Вклучувајќи : 25mm 30mm 35mm 40mm 50mm Application : погоден е за употреба во работата-парче Што Цврстината Е Под 25 степени, Како што се алуминиумски Лим, Тенка Железна Плоча, Изолационата Плоча Или Пвц Плоча. Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Пакет, Вклучувајќи : 1 парчиња Контра-Дупчалка.

Карактеристики на предлогот

Type:
Countersink Drill Bit
Material:
High Speed Steel
Degrees:
90
Size Including:
25mm 30mm 35mm 40mm 50mm
Application:
It is suitable for use in the work-piece which the hardness is under 25 degrees, such as aluminum sheet, thin iron plate, the insulatuing board or PVC board.
Note:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.:
Package Including:
1pcs Countersink Drill Bit :

Купувачи како што избираат