0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Глувчето Влошки Аниме Rgb Позадинско Осветлување Светот На Тенкови Со Жица Гејмер Прозрачна XXL Игри Глувчето Рампа Каваи Компјутер Тепих Мат 400X900X4MM

Глувчето Влошки Аниме Rgb Позадинско Осветлување Светот На Тенкови Со Жица Гејмер Прозрачна XXL Игри Глувчето Рампа Каваи Компјутер

DEN 672.00
Достапно за нарачка

Залиха

●14 РЕЖИМИ НА Осветлување на RGB frgb gaming mouse pad има 14 РЕЖИМИ на осветлување RGB.Наизменичен блиц, наизменично црвено менување, исклучување на светлата, синхронизирање на дишењето, алтернативно дишење, обезбедува визуелно зачудувачки бои и ефекти. ●Совршено вклопување●подлогата за гејмерски глушец совршено ќе одговара на вашата работна површина и ќе обезбеди совршен простор за движење.Се однесува на сите видови тастатури и глувци,обезбедувајќи многу простор за професионални игри или канцелариска работа. €Дизајниран За Игри На Среќа Q Дизајниран Со суперфини влакна плетенка материјал.Микро-текстура мазна површина, прецизна навигација.Сјајни влакна и мека крпа површина со нелизгачка гумена основа.Точна контрола на глувчето и постојана стабилност на вашето биро. ①Лесен За Употреба Оваа мека подлога За гејмерски глушец со позадинско осветлување се напојува СО USB, приклучок и игра, не е потребен возач. Контрола со еден допир дизајнирана за вклучување на светлите бои и исклучување, многу погодна за употреба. ●Сигурна Услуга За Продажба ● Нашата Подлога За Глувче За Игри ќе гарантира 100% квалитет.Ако сте незадоволни од пакетот што го добивте.Ве молиме контактирајте не на време.Ние ќе ве замениме или вратиме бесплатно во секое време. Карактеристики На Производот1.Нелизгачко Дно : големата подлога за глувчето е со гума што не се лизга под, така што нема да се движи насекаде додека сте во текот на играта жестоки борби, не влијае на вашиот гејмерски искуство и резултати 2.Екстра голема големина игри мат : ОВАА ПРЕДВОДЕНА глувчето мат е доволно голем кој нуди доволно простор за вашата тастатура и глувчето3.Водоотпорен слој : Нашата гејмерска подлога има водоотпорна обвивка која лесно може да ја избрише со вода додека малку чај/кафе/сок се истура на мат4.Издржливи зашиени рабови : нашата гејмерска подлога за глувци со раб за заклучување што може да направи нашата подлога за глувци да користи подолго.5.Функција за автоматска Меморија : автоматски ќе го задржи режимот за последен пат светло, така што не треба да го поставувате секој пат кога ќе го стартувате 6.Мулти Режими На Прилагодливо Осветлување : Целосно 14 режими на осветлување, вклучувајќи режими со една боја, режими на осветлување на здивот, режими на блиц, режими на бранови.. можете да откриете режими што ви се допаѓа7.Материјал За плетенка со суперфини Влакна : прецизно таргетирање и следење на пиксели оптимизирано за сите чувствителности и сензори на глувчето, без никакво одложување или исклучување8.Можност за преклопување : можете да го навивате и да го одземете, нема да биде оштетен или смачкан.9.Издржливи зашиени рабови : нашата гејмерска подлога за глувци со раб за заклучување што може да направи нашата подлога за глувци да користи подолго.10.Поставувањето исто така беше супер лесно. Тоа е навистина сладок подарок за сите и сите видови гејмери кои сакаат квалитет иesетика на нивното поставување.Спецификација на производотматеријал : Гума+Led Lightport Тип : Usblenght На Кабелот : 1,8 m/5,9 ' Напојување : 5 VSize : 600 MMx300 MM/23.6 Inchx11.8 Inch700 MMx300 MM/27.5 Inchx11.8 Inch800 MMx300 MM/31.5 Inchx11.8 Inch800 MMx400 MM/31.5 Inchx15.7 Inch900 MMx400 MM/35.4 Inchx15.7 Inch1000 MMx500 MM/39.4 Inchx19.7-инчен пакет, Вклучувајќи Голема РАМПА ЗА Глувче ЗА ИГРИ НА РГБ*11,8 метри УСБ-Кабел*1.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат