0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
WXXGY Подвижни Колички, Количка За Сервирање Во Домаќинството Пластична Пречка За Перење алишта За Валкана Облека Играчки За Бања, Домашна Количка За Кошница За Пере?

WXXGY Подвижни Колички, Количка За Сервирање Во Домаќинството Пластична Пречка За Перење алишта За Валкана Облека Играчки За

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

[Материјал] : Пп Пластика. [Големина] : 45 Х 35 Х 78,5 См, Носивост : 30 Кг. [Дизајн] : Дизајн На Рачка,Поудобен за Употреба. [Макара] : Универзален Дизајн На Макара, Лесен за Движење. [Повеќенаменска Берберска Количка] : Совршен За Убавина, Тетоважа, Техничари за Нокти, Чувари на Миленичиња и Други Намени. [Име На Производ] : Количка[Боја] : Боја На Слика.Пакување : Кошничка X1, (Соодветниот Производ На Сликата На Производот не е Вклучен во Пакетот).Забелешка : Време На Испорака 15-25 Дена., Опсег На Враќање 30 Ден.Рачно Мерење, Ќе Има Грешка од 1-3 см, Ве Молиме Разберете.Ако Мал Мирис е Нормален, тој ќе Исчезне Во Рок Од Два До Три Дена.Поради Светлината и Личните Разлики во Разбирањето На Боите, Ќе Има Мала Разлика во Бојата, Во Натура Преовладува.Топли Совети : Ако Добиете Несоодветни Или Имате Какви било Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не Веднаш,Поддржете Повеќе Набавки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат