0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Тикимастер Кадрава Манго Трофеј Лопатка 18 инчен w / Штанд-Направен на Хаваи / #koa18st002

Тикимастер Кадрава Манго Трофеј Лопатка 18 инчен w / Штанд-Направен на Хаваи / koa18st002

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Еве хавајски премиум кадрава лопатка за кану од манго со држач; лопатката е долга 18 инчи и доаѓа со држач.Спецификации : - Дрво : Кадрава Манго-Големина : 18 "Х 6,5", големина на сечилото : 6" Х 8 " - вклучен штанд за Работна Површина-Направен На Хаваи - она што го гледате е она што го добивате, ние го гарантираме тоа! Совршен за корпоративни подароци, трофеи или специјални прилики!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат