0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
XJIM 20 22mm Шарени Часовник Ремен За GARMIN VENU КВАДРАТНИ Нараквица Силиконски Паметен Часовник Бенд За Veun 2/Venu2 Плус Нараквица Додатоци

XJIM 20 22mm Шарени Часовник Ремен За GARMIN VENU КВАДРАТНИ Нараквица Силиконски Паметен Часовник Бенд За Veun 2/Venu2 Плус

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Земја Како Што Е Означено. *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. * Изработен од квалитетен органски силика гел, еколошки и здрав, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат