0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Биверкрафт ДИЈ06 Санта Витлинг Комплет-Комплет За Резба На Дрво За Почетници Резба На Дрво В Гуж К12/02 К9/10 Рачно Длето За Обработка На Дрво

Биверкрафт ДИЈ06 Санта Витлинг Комплет-Комплет За Резба На Дрво За Почетници Резба На Дрво В Гуж К12/02 К9/10 Рачно Длето За

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Комплет За Виткање Се-Во-Едно За Почетници : тешко Е Да Се замисли Божиќ без Дедо мраз. Користете го нашиот комплет нож за резба на дрво за почетници со сите потребни резби и материјали за сликање и создадете симпатична фигура На Дедо Мраз од дрво. Комплет Нож За Резба на дрво За сам занаети ЗА возрасни : дали барате ексклузивни подароци за обработка на дрво за да им подарите На вашите најблиски За Божиќ? Издлабете дрвена фигура На Дедо Мраз користејќи го нашиот комплет за виткање хоби стартер и почувствувајте ја магијата на вашиот омилен празник. САМОСТОЈНИ Комплети За Возрасни И Тинејџери И Љубители на Резба На Дрво : Станете сопственик на комплет алатки за резба на дрво со врвен квалитет, кој оди со совршено изострен нож за резба на дрво + материјали за острење, +безбедносна лента, блок за резба од басово дрво, чекор-по-чекор видео туторијал и дедо мраз шема. Длето За Резба на дрво Фина И Длабока Резба : нашето длето за резба на дрво ќе биде одлично за постигнување фини детали за вашата резба. Неговата форма ви овозможува да добиете убави длабоки линии без напор!. Гужва За Резба на дрво за Длабоки Парчиња и Обликување : ова длето за резба на дрво е најсоодветно за длабоки парчиња и обликување на вашата резба. Добијте ги вашите детали со оваа и направете ја вашата резба да изгледа прекрасно!. Ако ви треба помош во празничниот дух, ве покривме! Време е Да ја создадеме Божиќната придружба. Затоа, ве молиме добредојде на Нашиот Комплет За Резба На Дедо МРАЗ DIY06 За Почетници! Создавањето самодоверба без квалитетен комплет за резба на дрво е невозможно, без разлика дали сте стручен резбар или уживате во резба на дрво како хоби. Сите наши ножеви и алатки за резба на дрво се произведени Во Украина и тестирани според високи Европски стандарди. Која алатка за резба на дрво Од Дабаркрафт и да ја изберете, таа е секогаш издржлива, лесна за употреба и супер остра, како нашиот одличен Нож За Груба Груба Ц16 (не е потребно острење, можете да го користите веднаш надвор од кутијата). Ножот совршено се вклопува во вашата рака и ви овозможува удобно и безбедно да ги извршувате сите задачи за резба што можеби ќе ви требаат додека работите на овој проект Дедо мраз. Во Биверкрафт, правиме се што можеме за да добиете само позитивно и забавно искуство со резба на дрво. Затоа сите наши комплети сами вклучуваат само најдобро дрво за резба. При изборот на овој комплет за виткање за почетници, добивате основни алатки и универзални блокови од басвуд (10см х 5см х 5см), кои се меки, мазни и лесни за резба. Нашето Компактно длето К12/02 и гужва За резба На дрво К9/10 се дизајнирани токму за почетници. Додека дури и напредниот резбар на дрво може добро да го искористи. Погледнете неколку карактеристики подолу : РАЧКА. Се чувствува одлично во раката поради ergономската рачка направена од ахвуд покриена со ленено масло. БЛЕЈД. Сечилото е закривено на тој начин најдобро функционира. Изработен е од високојаглероден челик стврднат до соодветна цврстина. ПРОЕКТИ. Компактните длета покриваат огромен спектар на проекти. ФУНКЦИИ. Тоа е најдобрата опција за ситни детали и резба во карикатура. ВУД. Биверкрафт гужва за резба на дрво работи одлично и за меко-и за тврдо дрво. Значи, нема да добиете проблеми.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат