0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Честитки Без дрвја Подигнување На Изобилството Е Уметност Од Галеријата Дуирва Уметнички Патник Акрилна Ладна Чаша Со Двојни Ѕидови Со Слама За Повеќекратна Упот?

Честитки Без дрвја Подигнување На Изобилството Е Уметност Од Галеријата Дуирва Уметнички Патник Акрилна Ладна Чаша Со Двојни

DEN 207.04
Достапно за нарачка

Залиха

Квалитетна акрилна ладна чаша со двојни ѕидови од 16 унци со слама за повеќекратна употреба. Бпа слободен и Предлог 65 во согласност. Само за ладни пијалоци-се спротивставува на кондензацијата. Препорачано миење раце. Цитат Детали : Изобилство Е Насекаде Околу. Квалитетна акрилна ладна чаша со двојни ѕидови од 16 унци со слама за повеќекратна употреба. Бпа слободен и Предлог 65 во согласност. Само за ладни пијалоци-се спротивставува на кондензацијата. Препорачано миење раце. Цитат Детали : Изобилство Е Насекаде Околу. Честитки Без Дрвја Уметничкиот Патник Со Двојни Ѕидови Акрилна Ладна Чаша со Слама е живописно отпечатена со тешко да се најде колекционерски квалитетна уметност Во Галеријата Дуирва и е одлична за секојдневна употреба. Затоа е еднократно, елиминирајќи го секој отпад од хартија за еднократна употреба или чаша од стиропор. Бпа слободен и Предлог 65 во согласност, оваа прекрасна и издржлива чаша содржи 16 унца од вашиот омилен ладен пијалок и е безбедна за миење садови; сепак се препорачува миење раце. Уметничкиот Патник Со Двојни Ѕидови Акрилна Кул Чаша го прави совршен подарок за секоја пригода. Зачувај дрвја и шири радост. Купете подарок Без Дрво денес.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат