0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Само следете го дефиницијата платно за сликање на wallидни уметности, смешна канцеларија за канцеларија за домашни канцеларии, подготвени да висат 12 x 15 врамени

Само следете го дефиницијата платно за сликање на wallидни уметности, смешна канцеларија за канцеларија за домашни канцеларии,

DEN 303.84
Достапно за нарачка

Залиха

Големина на wallидната уметност на платно - ова сликарство на wallидови на платно мери 12 x 15 инчи. Квалитет на премиум платно - Нашите слики од платно избираат висококвалитетен материјал за платно, добро мастило и добро занаетчиство за печатење. Водоотпорна, УВ отпорна, не е лесна за гребење, висока издржливост на бојата. Може да се обеси долго време без деформација. Подготвени за виси - ова платно уметнички дела доаѓа со метални куки кои се веќе монтирани на платното. Можете да ја обесувате оваа платно уметност директно каде и да сакате. Домашен wallиден декор - Нашиот украс на wallидот на платното може да ги украси вашиот дом, спална соба, дневна соба, канцеларија и каде и да мислите. Инспиративен дизајн - Совршен wallиден декор кој додава одлична атмосфера во вашиот дом, канцеларија и многу повеќе. Зборовите на охрабрување можат да ги инспирираат луѓето. Инспиративен дизајн - Совршен wallиден декор кој додава одлична атмосфера во вашиот дом, канцеларија и многу повеќе. Зборовите на охрабрување можат да ги инспирираат луѓето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат