0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Оем Феникс Контакт 1803578, Кон Терминал Блок Ф 2 ПОС 3.81 мм Завртка РА Кабел Монтирање 8А Картон

Оем Феникс Контакт 1803578, Кон Терминал Блок Ф 2 ПОС 3.81 мм Завртка РА Кабел Монтирање 8А Картон

DEN 1390.40
Достапно за нарачка

Залиха

ЕУ Ro HS : Во Согласност Со Изземање ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 8536.90.40.00 SVHC : Да SVHC Го Надминува Прагот : Да Автомобилска : Нема PPAP : Нема Тип : Терминал Блок Пол : F Број На Контакти : 2 Терминал Теренот (мм) : 3.81 Број На Редови : 1 Број На Кола : 2 Метод На Завршување : Завртка Ориентација На Телото : Десно Агол Максимален Рејтинг На Струја (А) : 8 Максимален РЕЈТИНГ НА НАПОН : 160v Минимална РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (°C) : -40 МАКСИМАЛНА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА (°C) : 100 ПАКУВАЊЕ : Картонска Тежина На Производот (G) : 1,7 Должина На Производот (Мм) : 8,41 Длабочина На Производот (Мм) : 16,1 Висина На Производот (Мм) : 11,1 боја на куќиштето : зелена монтажа : Кабелска Монтажа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат