0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Вилински коњчиња и Гранки Од Домати. Женски Споменик Во Облик На Срце Урн Приврзок Ѓердан Сувенир Накит За Домашно Милениче Куче Мачка Пепел

Вилински коњчиња и Гранки Од Домати. Женски Споменик Во Облик На Срце Урн Приврзок Ѓердан Сувенир Накит За Домашно Милениче

DEN 271.84
Достапно за нарачка

Залиха

Ѓердан со Посебно Значење : овој накит е совршен за да ја спомените вашата сакана засекогаш и да ја држите вашата сакана блиску до вашето срце во секое време. } Детали за пакетот : накит за кремирање, 1,6" * 0,9 " совршена големина. Со една минијатурна инка и цврст челичен игла. Помогнете му на тагуваниот пријател или сакана личност да се сети на нивното посебно милениче со овој прекрасен накит од пепел од миленичиња. + Накит за кремирање миленичиња : тоа може безбедно да собере дел од пепелта на вашето домашно милениче внатре. Ова е начин да го имате вашето домашно милениче блиску до вас со носење на приврзокот или со ставање во близина на урната во која се наоѓа остатокот од пепелта на вашите миленици. `+ Миленичиња загуба споменици подароци. Совршено за да го спомените вашиот крзнен пријател засекогаш. Можете да го чувате вашето сакано милениче блиску до вашето срце во секое време. Тоа е исто така значаен и внимателен подарок за вашите најблиски На Годишнини,Роденден. Ѓердан од урна, накит за кремирање, спомен накит или накит за сеќавање се користи како извонреден начин за спомен на саканата личност. Имајќи го овој накит за спомен ќе обезбеди удобност и повторно разгорување убави спомени и емоции од убавите времиња што ги споделивте со вашиот лојален, љубовен пријател. Миленичиња Кремирање Накит За Пепел Меморијална Урна Ѓердан Приврзок Спомен Жените Мажи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат