0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кралско Нумерирано Знаме За Голф Со Вметната Цевка, Сите 8 л х 6, Ставајќи Зелени Знамиња За Двор, 420д Најлонски Мини Пински Знамиња, 1-9

Кралско Нумерирано Знаме За Голф Со Вметната Цевка, Сите 8 л х 6, Ставајќи Зелени Знамиња За Двор, 420д Најлонски Мини Пински

DEN 607.84
Достапно за нарачка

Залиха

Цврсто Знаме За Голф за двор. Карирано Голф Знаме за дворот. Нумерирани Голф Знаме за дворот. Копче Голф Знаме со Безбедни Жици. Цврсто знаме за голф со вметната пластична цевка. Нумерирано Знаме За Голф со Безбедни Жици. Дијаметар На Горната Цевка 3/8". Понизок Дијаметар На Цевката 5/8". Подобрени цврсти бои, благодарение на одличниот процес на површинска обработка. За разлика од тешките знамиња од едрилица, нашите го минимизираат предвременото абење на стапчиња и чаши. 420-Негирачки Најлон дизајниран да го одржува својот добар изглед и покрај долгата изложеност на ветер и сончева светлина;. Надграденото знаме со лесна конструкција го прави чувствително на дури и нежни ветрови, давајќи им на голферите подобро одредување на насоката на ветерот. Најлон. [Параметар] : Димензија На Знамето За Голф 8 "л х 6" Ч, 420-негирачки најлонски материјал;. [Специјалитет против избледување] : премиум 420д најлонскиот материјал може да биде против избледување многу долго;. [Професионален Дизајн] : Надграденото знаме со лесна конструкција го прави чувствително на дури и нежни ветрови, давајќи им на голферите подобро одредување на насоката на ветерот;. [Одлични Перформанси] : текстурираното знаме е изработено од висококвалитетен најлон со првокласна техника што овозможува да се користи во некои екстремни услови како што се обилен снег, дожд или пламено сонце итн;. [Апликација] : има пластична влошка со внатрешен дијаметар од 5/8". Совршен за повеќето практики столбовите доаѓаат во дијаметар од 3/8" или 1/2". Погоден за Внатрешен/ Надворешен / Двор/ Градина/ Ставање Зелен/ Голф, Курс за Обука итн; Најдобри Подароци за Денот На Благодарноста, Божиќ, Црн петок, Сајбер понеделник, Идеални подароци за семејството, децата и пријателите итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат