0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ДЕСУНЕС Свадба Цвет Девојка Кошеви, Сатен Bowknot Цвет Кошеви со Кристал За Годишнината, Свадба Банкет Партија Материјали

ДЕСУНЕС Свадба Цвет Девојка Кошеви, Сатен Bowknot Цвет Кошеви со Кристал За Годишнината, Свадба Банкет Партија Материјали

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Висок Квалитет : ДЕСУНЕС цвет девојка кошница користете мазен и мек висококвалитетен сатен, изгледа поелегантно и луксузно, одговара на секој стил на денот на свадбата. Елегантен Дизајн : Оваа цветна корпа со сатенски лакови и блинг кристал украсен од секоја страна додава елегантен шмек на вашата свадбена поворка. Оваа корпа за цветни девојки е совршена големина за држење цвеќиња или ливчиња од роза. Направете ја вашата прошетка по патеката повод за паметење!. Големина на корпа : долниот дијаметар е 4 инчи, горниот дијаметар е 5 инчи, висината е 4,1 инчи (без рачка), висината е 8,4 инчи (вклучена рачка). Корпата за цветни девојки е совршен додаток за вашата свадбена церемонија.Дизајниран за свадба, дипломирање, банкет и други специјални настани. Се вели дека корпата за цветни девојки е знак на среќа, амблем на љубовта.јас тоа ќе создаде романтична атмосфера што ја баравте.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат