0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
1 Избор Празен Слајд Врвот Калај Контејнери За Усна Мелем, Занаети, Комплет За Складирање -.25оз, 6 Пакет

1 Избор Празен Слајд Врвот Калај Контејнери За Усна Мелем, Занаети, Комплет За Складирање -.25оз, 6 Пакет

DEN 108.64
Достапно за нарачка

Залиха

Калај Големина : 2 во. х 1 во. х 3/8 во. (.25 Мл Секој). Разноврсна лимена кутија Совршена За чување мали предмети како мелем за усни. ВЕТГ. 6 Пакување празни мали калапи во Сребрена завршница со заоблени мазни рабови. Дизајн на слајд горниот капак контејнерите со лимена кутија се совршени за складирање и организирање мелем за усни, бонбони, нане, монистра и многу повеќе! Изработен од висококвалитетен издржлив материјал од лимена плоча, направен да трае. Овие метални слајд врвот калапи мерка 2 во. х 1 во. х 3/8 во. Тркалезните калапи со врвови за лизгање се одличен избор на контејнери за пакување за многу производи како што се мелем за усни, бонбони, нане, монистра и многу повеќе! Други намени може да вклучуваат чување градинарски семиња, како сад за пилули, складирање витамини, занаетчиски материјали, цврст парфем и многу повеќе. Додадете креативна етикета или украсете ги калапите на вашите спецификации.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат