0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Вермонт Американски 12678 Кобалт Вежба Малку, 7/16-Инчен од 5-1/2-Инчен

Вермонт Американски 12678 Кобалт Вежба Малку, 7/16-Инчен од 5-1/2-Инчен

DEN 154.08
Достапно за нарачка

Залиха

Супериорна издржливост и брзина за повеќето апликации за дупчење за општа намена во дрво, метал и пластика. Тројниот кален црн оксиден слој обезбедува многу висока подмачкување за да се намали акумулацијата на топлина и да се продолжи животниот век на битот. Се одликува со поделба од 135 степени за брз почеток и минимално одење или лизгање. Од Производителот ги дизајнираме најтешките, најдолготрајните, најквалитетните дупчалки во индустријата. Без разлика дали дупчите низ дрво, метал, стакло, плочка, тула, пластика, бетон или кој било друг материјал, Американецот Од Вермонт има малку за да одговара на работата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат