0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
20мг Офиопогонин Д', КАС 65604-80-0, Чистота Над 98% Референтна Супстанција

20мг Офиопогонин Д', КАС 65604-80-0, Чистота Над 98% Референтна Супстанција

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : 20мг е 1/50 од грам, што е мал волумен. толку многу што го игнорирате. Ако сте доволно внимателни, ќе го најдете во жлебот над шишето. Нашите Услуги : Снабдување на предниот раб природни производи со висока чистота на фармацевтски активни во рефус одделение и на залиха. Набавете над 3000 природни производи со висока чистота од ТЦМ за стандардни анализи или фармаколошки истражувања од мг до кг. Очекуваме да воспоставиме долгорочна соработка со различни клиенти ширум светот и со нетрпение очекуваме взаемна корист и заеднички раст. Снабдување природни производи, ОЕМ со природни производи со висока чистота од мг до кг. Поголема Нарачка и Супер Изненадувачка Цена. Контактирајте За Повеќе информации За овој производ или многу други производи. Молекуларна формула : C44 H70 O16 Молекуларна тежина : 855.02.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат