0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
DOITOOL 4 Парчиња Нож Постави Џеб Заштитник Јапонски Cleaver Обвивка Универзална Сечилото Покрива Нож Заштитник Случај Носителот Секач Обвивки Машина Ракави Ножеви Чува?

DOITOOL 4 Парчиња Нож Постави Џеб Заштитник Јапонски Cleaver Обвивка Универзална Сечилото Покрива Нож Заштитник Случај Носителот

DEN 144.16
Достапно за нарачка

Залиха

Готвач Чувари Нож : СЕЧИЛОТО ЧУВАРИ ЗАШТИТНИК Денес, ние сме компанија во семејна и женска сопственост, продолжувајќи да внесуваме иновативна креативност во кујните ширум светот. Џеб за Сечење кожа : Фината изработка и изглед ја обезбедуваат неговата популарност и практичност. Кујна Сечилото Стража : и разумно секогаш се служи ОД НАС. Дајте им шанса на сите да го поседуваат. Кромид : Отпорен На Абење и издржлив, може да трае одреден термин, само бидете сигурни дека ќе го користите. Абразија Отпорни Нож Покритие : и разумно е секогаш ни служи. Дајте им шанса на сите. Пакет Листа 4 х Секачи Обвивки Карактеристики-Отпорен На Абење и издржлив, може да трае одреден термин, само бидете сигурни дека ќе користите Ракави За Ножеви за Коски. - Може да добие заштита на ножеви, за гребење ножеви и материјали во отворено патување кулинарски. - Овој капак за секач е изработен од добар материјал, со високи перформанси, но е поразумен капак за нож отпорен на триење. - Иако има едноставен изглед, многу е практично кога го користите за готвење. - Соодветна големина, дизајн за заштеда на простор, поудобно е да се користи,можете да го држите на кутијата за половината. - Материјал : Собирање кожа сечење обвивка Информациимес нож нож обвивка површината на капакот на секачот е мазна, ќе ви даде удобно чувство на допир.Отворено Ова е капак за сечење, кои се направени од издржлив материјал, одличен алтернативен избор за заштита на вашите кујнски секачи од дамки и .заштитниците За ножеви исто така можат да ги чуваат вашите раце безбедни.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат