0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Лаево порибување на порибување Еднорог изненадување Стардаст Слим јајце - Комплет за лигите за девојчиња - комплет за изработка на лигите - комплети за лигите на DIY ?

Лаево порибување на порибување Еднорог изненадување Стардаст Слим јајце - Комплет за лигите за девојчиња - комплет за изработка

DEN 135.84
Достапно за нарачка

Залиха

? Најсечен комплет за лигите на еднорог - Секоја девојка апсолутно ќе го сака овој нов еднорог, искривен, сјаен лигите комплет со тајни! ?. [Совршен подарок за деца] - Истегнете го лигите, исцедете го, okeиркајте, трескајте, вртете се, оставете го да капе или да се кае - толку задоволувачки! Имајте одлично време на родител-дете или забавувајте ги децата со совршен подарок за порибување. Децата ќе се забавуваат и учат додека играат. [Безбедно] - Производите од Лаево се тестирани и ги исполнуваат или ги надминуваат сите стандарди на CPSIA. Имајте мир на умот дека нашите производи се прават со пристап за безбедност на тупаници. [Лесно за правење] - Комплетот за изработка на лигите доаѓа со целосна, шарена, илустрирана книга со десет лесни за правење рецепти + совети, трикови, предлози, лигите за смена на проблеми и информации за безбедност. Сите рецепти се тестирани за деца и можат / треба / треба да се прилагодат на претпочитањето! [Забавно учење] - Изработка на лигите поттикнува креативност и имагинација, како и вежбаат фини моторни вештини. Никогаш не е рано да се започне со учење наука додека се забавуваме! Совршена активност за култивирање на социјални вештини и тимска работа. [Сè во една кутија] - Лаево лигите јајца доаѓаат со сите состојки потребни за да се направат бесконечни комбинации на експерименти со лигите. Вклучените компоненти овозможуваат уникатни варијации на сите наши рецепти. ? Најсечен комплет за лигите на еднорог - Секоја девојка апсолутно ќе го сака овој нов еднорог, искривен, сјаен лигите комплет со тајни! ?. [Совршен подарок за деца] - Истегнете го лигите, исцедете го, okeиркајте, трескајте, вртете се, оставете го да капе или да се кае - толку задоволувачки! Имајте одлично време на родител-дете или забавувајте ги децата со совршен подарок за порибување. Децата ќе се забавуваат и учат додека играат. [Безбедно] - Производите од Лаево се тестирани и ги исполнуваат или ги надминуваат сите стандарди на CPSIA. Имајте мир на умот дека нашите производи се прават со пристап за безбедност на тупаници. [Лесно за правење] - Комплетот за изработка на лигите доаѓа со целосна, шарена, илустрирана книга со десет лесни за правење рецепти + совети, трикови, предлози, лигите за смена на проблеми и информации за безбедност. Сите рецепти се тестирани за деца и можат / треба / треба да се прилагодат на претпочитањето! [Забавно учење] - Изработка на лигите поттикнува креативност и имагинација, како и вежбаат фини моторни вештини. Никогаш не е рано да се започне со учење наука додека се забавуваме! Совршена активност за култивирање на социјални вештини и тимска работа. [Сè во една кутија] - Лаево лигите јајца доаѓаат со сите состојки потребни за да се направат бесконечни комбинации на експерименти со лигите. Вклучените компоненти овозможуваат уникатни варијации на сите наши рецепти. Девојките и пријателите ќе имаат забавно време за правење, играње и разменување на своите креации, додека родителите можат да разговараат преку шолја кафе!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат