0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
DC 6V 90RPM N20 ENCODER MOTOR MOTOR GEAR MOTOR DC GEAR MOTOR

DC 6V 90RPM N20 ENCODER MOTOR MOTOR GEAR MOTOR DC GEAR MOTOR

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

DC 6 V 90 RPM N20 ENCODER MOTOR MOTOR GEAR MOTOR DC GEAR MOTOR. Описи : DC 6 V 90 RPM N20 Encoder Motor Motor Motor Motor DC Gear Motor Speciations : Напон : DC6 V Брзина : 90 вртежи во минута Напон : DC 6 V Сооднос : 100 Должина на редукторот : 9,0 Брзина на оптоварување (RPM) : 155 без никаква струја на оптоварување (MA) (MA) : ≤60 вртежен момент (kg.cm) : 0,7 брзина (вртежи во минута) : 90 струја (MA) : ≤170 MOMENTEN вртежен момент (kg.cm) : 1.5 Резолуција за повратни информации од Холцер : 198.6 Нацрта за цртање : .

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат