0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Јасно Заварување Шлем Маска Леќа Лупа Диоптрија 0.75-3.0 Опционално

Јасно Заварување Шлем Маска Леќа Лупа Диоптрија 0.75-3.0 Опционално

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Погоден за заштитно заварување, заварување, сечење плазма и други оператори. Има значително влијание врз спречувањето и лупењето на непроѕирноста на електричната болест на очите. За маски за заварување на црни стаклени леќи, заштита на очите, анти-отсјај, анти-ултравиолетови. Материјал : КОМПЈУТЕР Поликарбонат. Добар квалитет на заварување очила долга услуга доживотна заштита на светлината очи. Погоден за заштитно заварување, заварување, сечење плазма и други оператори. Има значително влијание врз спречувањето и лупењето на непроѕирноста на електричната болест на очите. За маски за заварување на црни стаклени леќи, заштита на очите, анти-отсјај, анти-ултравиолетови. Материјал : КОМПЈУТЕР Поликарбонат. Добар квалитет на заварување очила долга услуга доживотна заштита на светлината очи. Опис : - Добар квалитет на очила за заварување долга услуга животна заштита на светлината очи - за маски за заварување на црни стаклени леќи, заштита на очите, анти-отсјај, анти-ултравиолетови - има значителен ефект врз спречувањето и пилинг непроѕирноста на електричната болест на очите. - Погоден за заштитно заварување, заварување, сечење плазма И други оператори - Материјал : Спецификација НА КОМПЈУТЕР Поликарбонат : - Големина На Објективот : 5 х 4мм / 0,2 х 0,16 инчи-Големина На Кутија : 11 х 5,5 см / 4,33 х 2,17 инчи-Диоптрија : 0.75/1.0/1.25/1.5/1.75/2.0/2.25/2.5/3.0 Пакетот Вклучува : 1pc Лупа Стаклена Леќа Забелешка : бојата може да биде различна за различен дисплеј, pls разбере Pls дозволи грешка од 1-3mm поради рачен tste, благодарам.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат