0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Девојки случајни џемпери на екипажот, руфли, исечете го долгиот ракав, симпатична цврста боја пуловер

Девојки случајни џемпери на екипажот, руфли, исечете го долгиот ракав, симпатична цврста боја пуловер

DEN 367.84
Достапно за нарачка

Залиха

100% памук. Повлечете го затворањето. Машинско миење. ✿ Features : Долги ракави украсени со слатки руфли, трепет на предната страна, направете ја оваа едноставна џемпер повеќе мода и шик, екипаж на пулвер, лабава врвови за туника, основна цврста боја. ✿окација : Одлично за секојдневно носење, дом, училиште, родендени, специјални прилики. Модерирана дебелина, костум за есен, зима, пролет. ✿Pair With : Совршени под -подмачкувања што се совпаѓаат со јакна, палто, џемпери, панталони, подарок на Jeans. Great за каква било прослава. Care Care Care : Machine Shape. Ве молиме, не бели.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат