0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
GPM за Traxxas Trx-4 Trail Defender Crawler/TRX-6 Merc-Benz G63 Надградба делови Алуминиумски центар за менувач-1 сет црно

GPM за Traxxas Trx-4 Trail Defender Crawler/TRX-6 Merc-Benz G63 Надградба делови Алуминиумски центар за менувач-1 сет црно

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Име на производот : Алуминиумски центар за менувач - 1 сет. Направено од квалитетна мала тежина со голема затегнување на јачина на затегнување 6061 T6 со прецизни мерења за максимална јачина и голема стабилност. Алуминиумот со висок квалитет дозволува менувачот да се олади побрзо и нуди мазна изведба на управување. Вклучени додатоци : завртка за глава од не'рѓосувачки челик 3x10 - 1 парчиња; Завртка на главата од не'рѓосувачки челик 3x8 - 3 парчиња; Завртка за глава од не'рѓосувачки челик 2,5x6 - 8pcs; Завртки со рамна глава од не'рѓосувачки челик 3x8 - 2 парчиња. Оригинален број на делот за акции : 8291. ќе одговара : 1/10 Traxxas Trx-4 Defender Trail Crawler (82056-4), TRX-6 Mercedes-Benz G63 AMG 6x6 Crawler (88096-4). GPM за Traxxas Trx-4 Trail Defender Crawler/TRX-6 Merc-Benz G63 Надградба на делови за алуминиумски центар за менувач-1 сет црно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат