0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Автоматски Машки Мастурбатори Чаша, Машки Мастурбатор Играчка со 7 Потиснување &засилувач; Ротирачки, 50dB Тивка Раце Слободен Џеб Пичка Stroker, 3D Реални Ракав Возрасни

Автоматски Машки Мастурбатори Чаша, Машки Мастурбатор Играчка со 7 Потиснување &засилувач; Ротирачки, 50dB Тивка Раце Слободен

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

●УНИКАТЕН ДИЗАЈН СО 7 РЕЖИМИ НА ПОТИСНУВАЊЕ И ВРТЕЊЕ дали барате возбуда во спалната соба или артефакт за мастурбација? Еорон машките мастурбатори ги задоволуваат вашите потреби во вашиот живот сега. Со внатрешен висококвалитетен ротирачки мотор, оваа машка мастурбаторска играчка има 7 режими за потиснување и ротација. Оваа уникатна машка сексуална играчка за мажи се движи нагоре и надолу за да стимулира додека ротира, правејќи ве среќни. ①РЕАЛНА ТЕКСТУРА И TPE МАТЕРИЈАЛОТ е Одликува со мека текстура ракав со TPE отвор, овој машки машки секс играчки stracker го олеснува вметнувањето. Внатрешниот ракав на машкиот мастурбатор обложен со мали гранулациони пипала, што создава цврста обвивка, масирајќи ве со сите движења кога користите машки мастурбатори. Ребрестиот ракав на возрасни играчки за мажи е изработен од безбеден материјал TPE, кој е супер-мек и погоден за сите големини. ●СУПЕР ТИВОК И ДИСКРЕТЕН ПАКЕТ ● Надградената структура на моторот и моќноста ја прави брзината на машката сексуална играчка слободна постабилна, така што оваа играчка за возрасни може да работи континуирано ИЗБЕГНУВАЈЌИ прекумерна БУЧАВА. Овие машки сексуални играчки произведуваат бучава помала од 50db при потиснување и ротација, што е потивко од другите.Можете да уживате во вашето "јас време" приватно во мир и тишина. Дискретен пакет за лесно складирање и гарантираме дискретна испорака и приватност на клиентите. ●ОСЛОБОДЕТЕ ГИ РАЦЕТЕ СО ВШМУКУВАЊЕ база ● овој машки машки мастурбатор доаѓа со вшмукување база за слободни раце. Оваа база може да се држи на мазна површина, вклучувајќи ги и повеќето туш ѕидови, наслони, па дури и дрвен мебел. Потоа можете да ги прилагодите машките сексуални играчки на широк опсег од 240° агли, така што ќе можете да ги користите овие машки играчки за галење во различни позиции. Вметната должина на машките мастурбатори е 4,8 инчи и може да ги собере повеќето големини. ●ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ. нашите машки сексуални играчки можат веднаш да ве одведат на задоволство. Моќта за возбудување е едноставно контролирана. Сексуалната играчка за возрасни е лесна за чистење и чување. Исчистете го отстранливиот ракав под проточна вода. ВЕ молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со нас, ако имате било каков проблем за овој мажите секс играчка. 24 часа клиент обезбедени.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат