0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ница Бигл Куче Кубански Синџир Нараквица, Јас Не Сум Редовен Татко. Јас Сум Татко Бигл, Присутен За Пријатели, Од Пријатели, Раси На Кучиња, Подароци За Љубителите На

Ница Бигл Куче Кубански Синџир Нараквица, Јас Не Сум Редовен Татко. Јас Сум Татко Бигл, Присутен За Пријатели, Од Пријатели,

DEN 500.80
Достапно за нарачка

Залиха

Бигл Куче Врежана Нерѓосувачки Челик Синџир Нараквица. Совршен подарок за секого на посебен ден. Дајте му го на некој што го сакате на нивниот роденден, годишнина од бракот, Денот на Вљубените, Божиќ или кој било друг посебен настан. Оваа нараквица со синџир е изработена од 100% висококвалитетен нерѓосувачки челик и е еколошка. Долг е приближно 8,5 инчи, така што може да одговара на сечиј зглоб. Тоа е безвременско рачно изработено ремек-дело. Оваа нараквица доаѓа во извонредна торба со највисок квалитет и вклучува торбичка за накит. Дајте му го на некој посебен или однесувајте се кон себе!. Оваа безвременска Врежана Нараквица За Кучиња Бигл е целосно рачно изработена и спакувана во извонредна торба со највисок квалитет. Изработен е од сребрен нерѓосувачки челик кој е многу отпорен на ' рѓа, корозија и оцрнување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат