0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ТАКО СР504-ЕКСП - 4 Префрлување Реле, 4 Зона, Проширување

ТАКО СР504-ЕКСП - 4 Префрлување Реле, 4 Зона, Проширување

DEN 1363.20
Достапно за нарачка

Залиха

Предни дијагностички светла. Префрлување приоритет. Вградена приоритетна заштита. Поедноставува жици. 100% фабрички тестирани. Опис на производот ја подобривме нашата целосна Линија На Контроли На Зонските Вентили со карактеристиките и стајлингот што ги баравте. Без разлика дали барате релеи за префрлување, контроли на зонски вентили, циркулатори за приоритетно зонирање или контроли на вентилаторот, Тако има се што ви треба. Заедно со Контролите На Вентилите На Тако Зоната, термостатите, семејството циркулатори "00" и мноштво дополнителни контроли, нудиме најквалитетен и најширок избор на производи за зонирање. Од Производителот Тако Префрлување Релеи комбинирајте јасно означени распореди на компјутерски табли со напредни функции што ви овозможуваат целосно да го прилагодите вашиот систем. И без разлика дали користите основно приоритетно префрлување, Тако Приклучоци За Пауерпорт Картички или дополнителни контроли за напојување, прилагодувањето на системот никогаш не било полесно. Надворешните индикаторски светла ви даваат инстант дијагностички повратни информации, правејќи повици за услуги или нови стартапи за инсталација брзо. Сите релеи за префрлување се НАВЕДЕНИ УЛ, користат стандардни "коцки мраз" заменливи релеи и се компатибилни со конвенционалните и програмабилни термостати. За поголеми работни места, релеите за префрлување може да се прошират до 20 зони со приоритет. Со ексклузивните Приклучни Картички На Тако Пауерпорт, можете лесно да додадете такви карактеристики како што се чистење по пошта, приоритетна заштита и вежбање со пумпа. Секое реле за префрлување што може да се прошири, исто така, може да се поврзе Со Контролата За Ресетирање На Котелот и Контролите за Вклучување На Мешање Со Мешање. Измешајте и совпаѓајте колку што е потребно за прилагодување на системот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат