0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Неочи Канта За Ѓубре Во Затворени Корпи За Отпадоци Голема Пластична Корпа За Отпадоци Со Покривка Домашен Училишен Дом Отстранлив Дневен Корпа За Отпадоци Канцел

Неочи Канта За Ѓубре Во Затворени Корпи За Отпадоци Голема Пластична Корпа За Отпадоци Со Покривка Домашен Училишен Дом Отстранлив

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Стилска Корпа за Отпадоци со Модерен Тенок Дизајн Кој Изгледа Одлично и Лесно се Вклопува во Тесни Отвори и Непарни Простори во Вашата Бања, Спална Соба или Канцеларија. Овој Стил На Корпа за Отпадоци е Дизајниран да го Направи Складиштето Поудобно, Погодно за Дневна Соба, Спална Соба, Работна Соба, Кујна, Канцеларија И Така Натаму. Изработен е Од Пп Материјал, Кој е Цврст и Безбеден, Нема Необичен Мирис, А Иснг, Дури и Ако Е Малку Испакнат, Не Е Лесно Да се Оштети Деформацијата. Дното е Опремено со Дизајн На Макара, Кој Е Слободен За Движење, Удобен и Убав. Дизајнот Од Типот На Капакот, Со Лесна Преса, Капакот Отскокнува, Капакот Е Погоден, Домашното Ѓубре Е Погодно Складирано, Чистењето Е Лесно, А Нечистотијата Не Е Лесно Оставена. Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Потрага. Ако Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не, Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат