0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
LabTech Седење LT43786 Средна Клупа Стол, Полиуретан, Среден Грб Најлон База - Хром Нога Прстен, Тркалца

LabTech Седење LT43786 Средна Клупа Стол, Полиуретан, Среден Грб Најлон База - Хром Нога Прстен, Тркалца

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Пневматско прилагодување : 19.5-27.5 инчи. Цврст полиуретан кој е само-кожа, отпорен на хемикалии и пункција, лесно исчистен и отпорен на почва. 25 во (63,5 см) 5-нога најлон засилен фиберглас. Тежина капацитет : 300 фунти.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат