0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Водоотпорни капачиња за туширање Еко -пријателски заштитени со цртани бања чипка чипка еластична лента капа бања бања производи жени капа за капење пластика -

Водоотпорни капачиња за туширање Еко -пријателски заштитени со цртани бања чипка чипка еластична лента капа бања бања производи

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Боја : Панда. Пакетот вклучува : 1pc прозорец за капаче за туширање.Admin Accountid = 228450038. Подготвен, еколошки. Стил : цртан филм. Тип на материјал : ПВЦ. Боја : Панда. Пакетот вклучува : 1pc прозорец за капаче за туширање.Admin Accountid = 228450038. Подготвен, еколошки. Стил : цртан филм. Тип на материјал : ПВЦ. Употреба : Карактеристики за чистење : пополнет, еколошки стил : Цртан филм Материјал Тип : ПВЦ Дијаметар Големина : Пакет од 27 см Вклучува : 1pc туш капа Специфичноста : Карактеристики : залихи, еко-пријателски јазик : уредување/складиште Број : Туш Капматеријал Тип : Pvcstyle : Цртана група : Universal Style : Cartoonmaterial Type : Pvcpackage Вклучи : 1pc туш captype1 : captype2 : капа, showertype3 : еластична, чипка, заштити за заштита : 27cmuse : Cleaning Type4 : Captype5 : капа, капа, showertype6 : еластична, чипка, заштита.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат