0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Anncus 50pcs/lot rd07mus2 rd07mus2b-t112 rd07mus2b slpqfn модул во залиха

Anncus 50pcs/lot rd07mus2 rd07mus2b-t112 rd07mus2b slpqfn модул во залиха

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Потекло : CN (потекло). Состојба : Ново. Тип : Погон ИЦ. Број на модел : Предмет на насловот на стока. Потекло : CN (потекло). Состојба : Ново. Тип : Погон ИЦ. Број на модел : Предмет на насловот на стока. Спецификации на артиклите : Потекло : CN (потекло) Состојба : New Type : Drive Icmodel Број : Предмет на стока Title Application : Компјутерска температура : Меѓународен стандард Напон на напон : Меѓународен стандард Дисисипација Енергија : Меѓународен стандард Пакет : SMDIS Прилагодено : Да.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат