0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
530pcs 2: 1 комплет за цевки за намалување на топлината смалување разновиден полиолефин изолација на ракавички жица кабел DIY водоотпорен ракав за цевки -

530pcs 2: 1 комплет за цевки за намалување на топлината смалување разновиден полиолефин изолација на ракавички жица кабел DIY

DEN 278.40
Достапно за нарачка

Залиха

Боја : 530 парчиња. 1.comes со 530pcs топлински намалени цевки разновидни, 8 спецификации, 5 бои, 530 парчиња, задоволни за вашите различни потреби. 2. Соодносот на ретрикции за овие цевки за намалување на топлината е 2 : 1 , ќе се намали 1/2 од испорачаниот дијаметар. Широко користете во : . 1. Поправка на кабли за телефон и слушалки. 530pcs 2 : 1 Комплет за цевки за намалување на топлината, смалување разновидна полиолефин изолација на ракавички жица кабел DIY водоотпорен цевки за ракави : 1. Име на производство Име : Полиолефин топлинска цевка за намалување2.Материјал : Полиолефин3. Дијаметар) 4. Оперативна температура : -55 ° C до +125 ° C5.minimum Temp на намалување : +70 ° C6.Воврла температура на намалување : +110 ° C Максимален7.Тензил Јачина : 10.4 MPa8.Дилектрична јачина : 15 k V/mmfeatures : 1.comes со 530pcs топлинска намалена цевка разновидна, 8 спецификации, 5 бои, 530 парчиња, задоволни за вашите различни потреби.2. Односот на реакција за овие цевки за смалување на топлина е 2 : 1 , ќе се намали 1/2 од неговиот дијаметар испорачан. Користете во : 1. Поправка на телефонски и кабли за слушалки.2. Електрична изолација.3. Идентификување на жици (по бои) .4. Организирање на неуредните кабли/жици.5. Светла жици.ИТИМ СПЕКЦИИ : е прилагодено : Даматеријал : Полиолефинмодел Број : Топлина за намалување на цевката : Китип за намалување на топлината : Кинацертификација на копното : CE, FCCSHRINKAGE Ratiox : 2 : 1.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат