0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ева Тешко Случај За Окулус Потрагата - Патување Носење Торба За Складирање

Ева Тешко Случај За Окулус Потрагата - Патување Носење Торба За Складирање

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

СООДВЕТЕН ТИП НА МАШИНА : окулус потрагата кутија за складирање. Постојат 2 VR HMD ентитети и контролори и други периферни уреди содржани Во Oculus Потрагата, така што тие можат да бидат убаво инсталирани во "Oculus Потрагата Багаж". ● ● (вклучена Е потрага по Окулус и други додатоци)€®. МАТЕРИЈАЛ : модниот дизајн на ткаенината, средината прифаќа Ева Со висока густина и одговара на обликот на телото, така што може да се чува стабилно. Ја штити Потрагата По Окулус од шок, повреда, пад, прашина, удобно складирање и носење. ПОГОДНОСТ : усвојте го двојно отворениот патент кој лесно се отвора и затвора, со ременот на рачката кој е лесен за носење, тој е многу удобен. ГОЛЕМИНА : 35.5*24.5*13.5 см тежина : 650гр. ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ : ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме директно. Итно ќе се справиме со тоа. Ве молиме бидете сигурни.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат