0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Детелина Шема За Свети Пат Организатор Кутија Кожна Кутија За Накит За Паричник, Часовник, Клуч, Монета, Мобилен Телефон и Складирање Канцелариска Опрема 20, 5х20, 5см

Детелина Шема За Свети Пат Организатор Кутија Кожна Кутија За Накит За Паричник, Часовник, Клуч, Монета, Мобилен Телефон и Складирање

DEN 456.00
Достапно за нарачка

Залиха

Димензии : 8 х 8 инчи/20, 5х20, 5см. Материјал : кожа. Дизајн на преклопување : со прилепувања во 4-те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да се спакува рамно во вашиот случај или торба, Еднострано печатење. Едноставно И Практично : Давајќи му елегантен изглед и удобност,што се користи за складирање на вашиот мобилен телефон,часовник,клуч,накит и промена итн. КАМЕРИЕР ПОСЛУЖАВНИК ШИРОКА УПОТРЕБА : Погодност За Чување работи за дома,канцеларија, Забава На Отворено и убав изглед како Мебел. Едноставен организатор на фиока за кожа лондон лента за кожа организира дизајниран и изработен со цел производство на функционален производ и удобен и модерен додаток на кој може да се потпрете.удобен организатор на фиока за кожа е дизајниран за секојдневна употреба и ви помага лесно да ги допрете вашите работи без разлика дали сте во вашиот дом или канцеларија. ако Имате Какви било Прашања,Слободно Испратете Ни Е-Пошта,Ние Ќе Ви Одговориме Навреме.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат