0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Сакин Унисекс - Возрасни Тактички Моле Хидратација Ранец За Велосипедизам Кампување Лов Качување И Велосипедизам Во собата Со Мочниот Меур

Сакин Унисекс - Возрасни Тактички Моле Хидратација Ранец За Велосипедизам Кампување Лов Качување И Велосипедизам Во собата Со

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Увезени. Поликотон поставата. Затворање на бравата. Ранец за изведба со висока издржливост воено одделение и силна отпорна на избледување. МОЛЕ се залага За Модуларна Лесна Опрема за Носење Товар. Се користи за дефинирање на сегашната генерација на носечка опрема што ја користат ВООРУЖЕНИТЕ сили НА НАТО. Капацитет ЗА Складирање ОД 15 ЛИТРИ СО ВКЛУЧЕН Професионален Мочен Меур ЗА Хидратација ОД 3 L : Изработен од 100% бпа бесплатен, невкусен ТПУ. Ослободете го вентилот за полнење вода без поврзување на цревото. Ergономски одговара на рамената, градите и половината. 3 прилагодливи ремени за цврстина. Повеќенаменски воен пакет за раменици За Спортови на Отворено, Возење Велосипед, Трчање, Патување, кампување, војска, пешачење, риболов ,пешачење, ранец ранец. Главниот џеб одговара на i Pad. 2 предни џебови за складирање на лична припадност. Марката сакин е дизајнирана од воен персонал ширум светот. Обложените ремени за рамо прават долги растојанија и тешки товари, Димензии 17" х 9" х 6", Тешка Полиестерска ткаенина, отпорна на вода што дише и може да се пере во машина. Изберете од повеќе опции За камо камофлажа. Безбедните прилепувања и тешките патенти ги чуваат вашите скапоцености безбедни дури и на груби терени и брзо движење. Водоотпорна ткаенина од оксфорд со висока густина, помека и поцврста од споредливите производи. Доверба Сакин тактички производи за сите ваши лов на отворено, кампување, планинарење и други авантуристички спортови и хоби. Квалитетната изработена опрема за преживување ќе го направи вашето патување и предизвик попријатно, Производите се дизајнирани од тим или сегашни или поранешни борбени и специјални операции војници и изведувачи ширум светот. Сакин брендови-Опстанокот Е Победа!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат