0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Хигиенски Салфетки Влошки Чанта Дами Менструална Чаша Торбичка Девојки Пренослив Период Торба За Складирање Тампон Цртан Филм Куче Куче Со Патент

Женски Хигиенски Салфетки Влошки Чанта Дами Менструална Чаша Торбичка Девојки Пренослив Период Торба За Складирање Тампон Цртан

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

€Висококвалитетни Материјали}торбата За складирање хигиенски салфетки е изработена од ткаенина за собирање + Сунѓер + оксфордска ткаенина, удобна на допир, лесна, перат и еднократно, цврстиот дизајн на кружен патент спречува паѓање на предметите и ја штити вашата приватност. лесно за отворање и затворање, може да се носи и рачно. ●Заштитете Ја Приватноста За Девојчиња Qued Торба За Период е погодна за жени кои одат на училиште или патуваат. Идеален за чување хигиенски салфетки, влошки за период, влошки за нега, облоги за гаќи, тампони и влошки за повеќекратна употреба. Никој не знае што има внатре, Ефикасно им помага на жените да го решат срамниот посебен период и да го заштитат особено жените. ①Компактна И Пренослива Торбичка За менструална чаша мери 4, 7х6, 6х6, 6 инчи/12х17х17 см и може да собере 10 парчиња хигиенски салфетки со нормална големина. Дизајнот на преградата во торбичката за складирање тампони може да складира други предмети потребни за посебни времиња. ●Внимателен Подарок●не заборавајте го првиот менструален пакет на вашата ќерка. Чувајте ги нивните менструални влошки пред време за дождлив ден. Стилски печатени модели ставаат добро расположение. Погоден за жени од сите возрасти, тоа е совршена алатка за да се избегне менструален срам. ●Широка Апликација●Организаторската торба Со патент може лесно да се стави во ранец или чанта без додавање товар. Покрај тоа што е чанта за санитарна салфетка, може да биде и козметичка кеса и дневна торба, што е многу практично за чување кармин, кармин, подлога, руменило или клучеви, промена, слушалки и други ситници. Expertaty shanitar shapkin чантата за складирање е изработена од ткаенина за собирање + Сунѓер + оксфордска ткаенина, удобна на допир, лесна, перат и еднократно, цврстиот дизајн на кружен патент спречува паѓање на предметите и ја штити вашата приватност. лесно за отворање и затворање, може да се носи и рачно. Менструалната торбичка за чаши има димензии 4, 7х6, 6х6, 6 инчи/12х17х17 см и може да собере 10 парчиња хигиенски салфетки со нормална големина. Дизајнот на преградата во торбичката за складирање тампони може да складира други предмети потребни за посебни времиња. Торба за период е погодна за жени кои одат на училиште или патуваат. Идеален за чување хигиенски салфетки, влошки за период, влошки за нега, облоги за гаќи, тампони и влошки за повеќекратна употреба. Никој не знае што има внатре, Ефикасно им помага на жените да го решат срамниот посебен период и да го заштитат особено жените. Не заборавајте на првиот менструален пакет на вашата ќерка. Чувајте ги нивните менструални влошки пред време за дождлив ден. Стилски печатени модели ставаат добро расположение. Погоден за жени од сите возрасти, тоа е совршена алатка за да се избегне менструален срам. Торба за организатор со патент лесно може да се стави во ранец или чанта без додавање товар. Покрај тоа што е чанта за санитарна салфетка, може да биде и козметичка кеса и дневна торба, што е многу практично за чување кармин, кармин, подлога, руменило или клучеви, промена, слушалки и други ситници. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете да ни испратите е-пошта во секое време, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат