0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ставете Картички За Забава Со Сини Слонови, Картички За Место За Уредување, Картички За Седење За Маси, Картички Во Стилот На Шатор За Туш За Бебиња, Роденденска Заб?

Ставете Картички За Забава Со Сини Слонови, Картички За Место За Уредување, Картички За Седење За Маси, Картички Во Стилот На

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

1) Одличен Квалитет : нашите картички за ставање маса се отпечатени на залихи на бели картички во тешка категорија. Можете да користите кое било пенкало по ваш избор без да се грижите за размачкување мастило. 2) Големина : нашите 4" х3, 5 " место картички се само за вистинската големина за повеќето прилики. Погоден за декор на домашна и надворешна маса. Картичките во стилот на шаторот се претходно постигнати за преклопување на 2 "х3, 5", кои се лесни и јасни преклопувања. 3) Количина : целосен сет од 25 Пакувања празни картички за преклопено место, што е доволно за украсување на вашите забави. Прекрасниот дизајн и бои додаваат вибрации на вашите забави или специјални настани. 4) Совршен За : роденденска вечера, Свадби, туш за бебиња, невестински туш, специјални настани, свршувачка, bенска забава, вечера за проба, годишнина, прослава Во Бар Мицва или секоја пригода! Овие картички за места сигурно ќе бидат прекрасните украси на масата. 5) има повеќе различни картички за седење од кои можете да изберете во нашата продавница, дојдете и купете!. Имаме повеќе дизајни на маса место картички за продажба на нашата продавница, која мора да биде еден натпревар вашата партија!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат