0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Плетенка Соло Јамка Ремен За Xiaomi Mi Бенд 7 6 5 4, Прилагодливи Најлон Еластична Спорт Замена Нараквица За Xiaomi Бенд Miband 7, Mi Бенд 6, Mi Бенд 5, Mi Бенд 4

Плетенка Соло Јамка Ремен За Xiaomi Mi Бенд 7 6 5 4, Прилагодливи Најлон Еластична Спорт Замена Нараквица За Xiaomi Бенд Miband

DEN 159.84
Достапно за нарачка

Залиха

Компатибилни Модели : Компатибилен За Xiaomi Бенд ми Бенд 7 6 5 4. Премиум Материјал : Изработен од висококвалитетен најлонски материјал, материјалот е со мала тежина и нема да додаде премногу дополнителна тежина на часовникот. Има добра пропустливост на воздухот и е многу погоден за спорт. Различни бои за создавање различни стилови. Тоа е добар избор за прикажување на личноста и модата. Лесна Инсталација или отстранување : едноделен дизајн на обликување. Ткаен ремен со модерен дизајн за надградба на бравата. Лесно за инсталирање или отстранување на без никакви алатки. Различни бои за избор, погодни за различни прилики. Пакувањето вклучува : 1x опсег на часовници (Часовникот не е вклучен) Услуга По Продажбата : секое прашање за нашите производи, ве молиме љубезно контактирајте не на време.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат