0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Замена За Ge GXWH20F Полипропиленски Филтер За Седименти-Универзален 10-инчен Кертриџ од 5 Микрони Компатибилен Со GE СИСТЕМ ЗА ФИЛТРИРАЊЕ НА ВОДА Во ДОМАЌИНСТВОТО - Denali Pu

Замена За Ge GXWH20F Полипропиленски Филтер За Седименти-Универзален 10-инчен Кертриџ од 5 Микрони Компатибилен Со GE СИСТЕМ

DEN 1208.00
Достапно за нарачка

Залиха

Замена за Обратна Осмоза 10 Инчен Стандарден Филтер. Ова Е дел За замена На Чистиот Бренд Денали, А не оем производ. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со ниту една МАРКА ОЕМ и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции За овој производ ги нуди исклучиво Денали Чист.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат