0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Менс Прстени Модно Писмо Пролетен Прстен Креативен Едноставен Прстен Накит Роденденски Предлог Подарок Невестински Веренички Прстен

Менс Прстени Модно Писмо Пролетен Прстен Креативен Едноставен Прстен Накит Роденденски Предлог Подарок Невестински Веренички

DEN 11.84
Достапно за нарачка

Залиха

Убава и совршена за слоевитост. Кубната Цирконија (позната и како ЦЗ) изгледа многу блиску до дијамантите поради својата брилијантност, а бојата НА ААА е посветла и Сјајна. Високо Полирана Површина, не грижете се за гребење на прстот. Годишнина Свадба Бендови За Жени Девојки Врежани Прстени Кристал Скапоцен Камен Редење Прстени 2 Парче Прстен Во Собата Тиркизна Прстен Ветување Прстени За Жени Облик На Срце Дијамант Скапоцен Камен Накит Дами Годишнина Вител Редење Свадба Бенд Голем Циркон Дијамант Прстени За Жени Девојка Едноставен Ретро Показалец Прстени Шупливи Љубов Роза Злато Прстен Сетови За Жени И Девојки Сонце Прстен Женски Сребрен Прстен Овален Сече оган опал дијамант бенд Прстени.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат